Consiliul Judetean|Institutii subordonate|Strategii si programe|Proiecte de dezvoltare|Formulare online
  • Prima pagina
  • Presedinte
  • Vicepresedinti
  • Consilieri judeteni
  • Informatii publice
  • Primarii din judet
  • Consilii Locale din judetul Vrancea
  • Institutii judetene
  • Contact
  • Transparenta Decizionala
Noutati
ANUNT PUBLIC

CONSILIUL JUDEŢEAN VRANCEA anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ,,Extindere şi modernizare birou relaţii externe şi dezvoltare regională, în vederea funcţionării biroului de relaţii interne şi internaţionale“, propus a fi amplasat în Focsani, str. Dimitrie Cantemir, nr. 25, jud. Vrancea.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Vrancea, str. Dinicu Golescu, nr. 2, jud. Vrancea, in zilele de luni- joi, intre orele 8.00-16.00 si in ziua de vineri, intre orele 8.00-14.00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Vrancea.

Marian Oprișan,
Președintele Consiliului Județean Vrancea

8.11.2017

Descopera judetul Vrancea